Загальні питання щодо отримання

Максимальна сума при оформленні першого кредиту становитиме 3000 грн., Максимальний термін - 20 днів. Перші три дні Ви користуєтеся грошима без відсотків.

Кредит надається громадянам України з 18 до 70 років, що мають постійний дохід, навіть якщо він не офіційний. Тобто кредит може отримати будь-хто: студент, пенсіонер, жінки в декретній відпустці, інваліди.

Ні, кредит надається без застави та без поручителів.

Так. Потрібні контакти трьох осіб, а позичальникам віком від 18 до 26 років потрібно вказувати контактні дані батьків.
Для позитивного результату радимо Вам вказувати справжні та активні контактні дані, працівники компанії обов'язково телефонують контактним особам.
 

Згідно із законодавством України кожен клієнт, який реєструється на сайті shvydkozaim.ua надає своє Згода на збір та обробку персональних даних. Дану інформацію про споживачів фінансових послуг, за законодавством, ми зобов'язані зберігати, тому ми не можемо видалити дані про клієнта. Компанія тільки може заблокувати Ваш аккаунт на сайті shvydkozaim.ua по вашому запиту.

Отримання онлайн

Картка будь-якого банку України, активна (не закінчився термін дії), оформлена тільки на Ваше ім'я, та з активною послугою оплати через інтернет.

Оформлення першої заявки займає до 20 хвилин. Заявка на другий та наступні позики обробляється позачергово, повторне надання Ваших даних не потрібно. Отримання грошових коштів займе у Вас не більше 5 хвилин.

Заявка, залишена, після 19-00 буде оброблена на наступний день з 8-00.

Подивитися інформацію можна на сайті, крім того Вам буде відправлено СМС та лист на електронну пошту.

Одразу після позитивного рішення Вам буде доступний кредитний договір. Потрібно натиснути кнопку «Підписати договір» і ввести код підтвердження, який прийде в СМС повідомленні, це називається електронний підпис документів одноразовим ідентифікатором. Договір набуває чинності одразу після підписання.

Так, але тільки до того, як Ви підписали договір. Якщо гроші прийшли на карту — відмовитися вже, на жаль, не можна, але можна погасити достроково, при першому зверненні безкоштовно, а при повторному зверненні сплативши відсотки за мінімальний термін користування позикою 1 день.

Одночасно кілька кредитів оформити неможливо.

Подати нову заявку можна тільки, якщо Ви погасите чинний кредит, достроково або відповідно до графіка платежів.

Наша компанія намагається бути лояльною до всіх клієнтів, що б допомогти Вам розв'язувати фінансові проблеми. Можливими причинами відмови можуть послужити: надана неправдива інформація при заповненні анкети, негативний дзвінки до контактних осіб, відсутній зв'язок з самим клієнтом, наявність безлічі прострочених кредитів в інших організаціях або якщо є непогашений кредит в нашій компанії.

Так, тільки через термін, який вам буде вказано разом з причиною відмови.

Отримання в відділенні компанії

Ні, умови отримання в офісі такі ж, як і при оформленні на сайті. Єдина відмінність - соціальний кредит. Соціальний кредит оформляється тільки в відділенні компанії.

Для отримання необхідно звернутися до найближчого відділення, заповнити анкету для підтвердження соціального статусу. Якщо Ваш статус підтвердиться, Ви отримаєте кредит на максимально вигідних умовах.

Компанія Швидко Займ з 2019 року надає соціальну фінансову підтримку населенню. Соціальний кредит - це новий кредитний продукт компанії, який надається на пільгових умовах тільки для соціальних груп населення.

Соціальний кредит може отримати пенсіонер, інвалід, ветеран АТО, ліквідатор наслідків на ЧАЕС, мати одиначка, багатодітна мати.

Так. Соціальний кредит ділиться на 2 види:

 • «Особливий» - пенсіонери, ветерани АТО
 • «Важливий» - інваліди, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, мать одиночка, багатодітна мати

Для цих груп передбачені знижені процентні ставки, як на перший кредит, так і на наступні, відповідно до програми лояльності для кожного виду кредиту

Процентна ставка по соціальному кредиту нижче, ніж процентна ставка при звичайному на 30%. Наприклад, пенсіонер може оформити соціальний кредит «Особливий», при першому зверненні, під 1,5%.

Загальні питання щодо погашення

Так. Погашаючи кредит в будь-який день, Ви сплачуєте відсотки тільки за фактичне використання коштів. Тобто якщо Ви взяли кредит на 10 днів, а погашаєте на шостий, то сплачуєте відсотки тільки за шість днів. При першому зверненні відсотки не нараховуються три дні як для кредиту готівкою так і для кредиту на картку.

Існує два варіанти. Перший — отримати відстрочку платежу. Другий — пролонгація.

Відстрочка надається максимально на 7 днів. Вам необхідно на сайті, або у найближчому відділенні компанії підписати заяву з проханням про відстрочку. У цьому випадку припиняється нарахування штрафів, але відсотки продовжують нараховуватися.

Продовження терміну користуванням кредиту називається пролонгація. Пролонгація можлива тільки за умови погашення нарахованих відсотків та пені, у разі її нарахування. Термін продовження до 20 днів. Продовжувати можна необмежену кількість разів.

Скористатися можна будь-яким зручним способом: оплата в найближчому відділенні компанії, в особистому кабінеті за допомогою картки, в касі будь-якого українського банку за реквізитами компанії, через Приват 24 або через термінали Приват Банку.

Договором передбачено штрафні санкції в розмірі 1% від суми заборгованості.

Що б не допустити прострочення рекомендуємо скористатися послугою відстрочки платежу або послугою з продовження терміну дії кредиту.

Реструктуризація — це зміна умов попереднього кредитного договору, з можливістю виплати боргу в кілька етапів і поділу боргу на певну кількість частин. Для цього необхідно звернутися в службу підтримки за номером 0800 300 340 або на найближче відділення компанії.

Отримати довідку можна відправивши письмовий запит на юридичну адресу компанії 61058 Україна, Харківська обл., м. Харків, вул. Сумська, б. 47, офіс 14 або звернувшись в контакт-центр компанії 0 800 300 340 або info@shvydkozaim.ua

Загальні питання

Ми надаємо гроші готівкою та на картку. Приховані комісії відсутні. Всі платежі по кредиту здійснюються відповідно до графіка виплат. Ми надаємо фінансову допомогу всім категоріям громадян, багатьом з яких відмовили банківські установи. У нас дуже високий відсоток схвалення. Швидке обслуговування наших клієнтів — це незаперечна перевага нашої компанії. Коли Ви прийдете до нас, Ви переконаєтеся в цьому самі!

Особистий кабінет — це спеціальний розділ на нашому сайті shvydkozaim.ua, який доступний тільки для Вас. В цьому розділі Ви маєте можливість оформляти, продовжувати або погашати кредит, переглядати інформацію за чинним або попередніми кредитами.

Якщо Ви не можете згадати свій пароль, то вам всього лише потрібно натиснути на кнопку «Забули пароль?» На сторінці для входу в особистий кабінет. За допомогою телефону або електронної пошти Вам потрібно пройти просту процедуру відновлення і придумати новий пароль.

Коли виникають питання щодо умов кредитування або у вас з'явилися пропозиції щодо покращення нашої роботи, скористайтеся будь-яким зі способів комунікації з нашою компанією. Надішліть запит на нашу електронну пошту info@shvydkozaim.ua або зателефонуйте нашим фахівцям на номер гарячої лінії 0 800 300 340 (безкоштовно по Україні), або скористайтеся найбільш зручним і оперативним способом:

Месенджери:

 •  Telegram,
 •  Messenger (Facebook),
 • Facebook,
 • Онлайн-чат

Необхідно просто натиснути на іконку «Поспілкуймося?», Вона знаходиться зліва в нижньому куті сайту.

Форми зв'язку:

 • Задати питання на сайті Швидко Займ,
 • Замовити зворотний дзвінок на сайті Швидко Займ
   

Банк-партнер компанії Швидко Займ - ПАТ КБ ПриватБанк. Оплата через даний банк буде для вас БЕЗ комісії, інші банки можуть знімати комісію відповідно до своїх тарифів.

Ви маєте право направити:

 1. За юридичною адресою ТОВ «ВУТЕК-ІНВЕСТ»: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 47, офіс 14. 
 2. Національному банку України: Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9. Телефон відділу з прийому звернень громадян: 0800505240, nbu@bank.gov.ua
 3. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Харківській області: 61166, м. Харків, просп. Науки, 40, 6 поверх. Телефон / факс: (057) 725 19 00. Цілодобова гаряча лінія: 044 364 77 80, gudpss@kh-consumer.gov.ua
 1. За юридичною адресою ТОВ «ВУТЕК-ІНВЕСТ»: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 47, офіс 14.
 2. За адресою електронної пошти ТОВ «ВУТЕК-ІНВЕСТ»: info@shvydkozaim.ua.

Національний банк України:

Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9;

Адреса електронної пошти: nbu@bank.gov.ua

Правилами надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту ТОВ «ВУТЕК-ІНВЕСТ» не передбачено наявність гарантійних фондів або компенсаційних схем при наданні фінансової послуги.

Є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте відповідь на електронну пошту

Дякуємо! Ми відповімо на Вашу електронну пошту.