«ВУТЕК-ІНВЕСТ» - фінансова організація, створена в 2008 році.

Компанія почала свій розвиток в східних регіонах України і продовжує розвивати свою мережу. Зараз наші відділення можна відвідати в Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській і Черкаській областях.

«ШВИДКО ЗАЙМ» - зареєстрований бренд ТОВ "Вутек-Інвест".

Кредит може отримати кожен з вас, скористайтеся будь-яким способом - готівкою в найближчому відділенні або на карту через онлайн сервіс shvydkozaim.ua

Ми готові надати першу соціальну фінансову підтримку всім нашим клієнтам, особливо соціально - незахищеним верствам населення. Пенсіонери, інваліди, ветерани АТО, ліквідатори наслідків на ЧАЕС, матері-одиначки, багатодітні матері, а також люди, у яких на піклування знаходиться недієздатний член сім'ї, можуть розраховувати на кредит за спеціальними, пільговими умовами і програмами кредитування. Компанія кредитує тих, кого відмовляються кредитувати інші.

До нас звертаються тоді, коли не вистачає грошей до зарплати або пенсії; коли скоро свято або сімейна подія, а грошей на подарунок немає; коли посеред ремонту закінчилися гроші або щось несподівано зламалося; коли хочеться купити обновку або не вистачає коштів на покупку гаджета або тоді коли захворів хтось із членів сім'ї, а коштів на лікування немає. Причин може бути безліч - вихід - звернутися в Швидко Займ.

Швидко Займ - перша соціальна фінансова підтримка для людей, які потрапили у важку ситуацію.

Вже більше 200 000 клієнтів стали нашими постійними, нам довіряють і чекають від нас фінансової підтримки:

        

 

Кожен постійний клієнт є учасником програми лояльності і користується послугами компанії на максимально вигідних умовах.

На сьогоднішній день, згідно з рейтингом мікрофінансових організацій України від finance.ua, Швидко Займ знаходиться на третьому місці серед 56 МФО. Даний рейтинг відображає якість обслуговування компаній. Оцінюється доступність та актуальність інформації на сайті, наявність BankID, якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, наявність програм лояльності та ін. критерії роботи.

Наші комфортні умови

Про кращій сервіс в Україні онлайн позик  Швидко ЗаймСума до 10 000 грн
Про кращій сервіс в Україні онлайн позик  Швидко ЗаймТермін до 30 днів
Про кращій сервіс в Україні онлайн позик  Швидко ЗаймЧекати до 15 хвилин

Чому «Швидко Займ»?

Вигідні умови
Перший кредит під 0%. Для наших клієнтів розроблені найбільш вигідні програми лояльності і різні акції.

Прозорі умови
Для оформлення заявки Вам потрібні тільки паспорт та ІПН, без застави, без поручителів і прихованих комісій. Умови кредитування можна подивитися в будь-який момент до оформлення кредиту на нашому сайті.

Якісний сервіс
Персонал компанії проходить ретельний відбір і серйозну підготовку і навчання.

Мінімум часу
Перше оформлення заявки та отримання грошових коштів забере у Вас всього 20 хвилин. При повторному зверненні Вам знадобиться ще менше часу - 5 хвилин.
Заповнити анкету на онлайн кредит можна за допомогою сервісу BankID, це суттєво скоротить час на подачу заявки.

Зручне оформлення
Оформити кредит готівкою Ви можете на будь-якому відділенні у Вашому місті. Отримати гроші на банківську карту можна з будь-якої точки України, онлайн, не виходячи з дому.

Перейти до оформлення кредиту в Швидко Займ