Відсотки - це вартість кредитних грошей, яку позичальникові доведеться заплатити за користування фінансами. Очевидно, що всі хочуть отримати послугу за мінімальною вартістю, а краще й зовсім під нульову ставку. Чи реальна така можливість і що для цього потрібно, читайте в нашій статті.

Пропозиція від банків

Кредит без відсотків можна взяти у багатьох фінансових установах. Він називається кредитний ліміт і надається власнику банківської карти. Його розмір залежить від багатьох факторів, сума може збільшуватися і зменшуватися. Для розрахунку максимально доступних позикових коштів беруться до уваги наступні фактори:

 • кредитна історія;
 • успішність погашення попередніх позик;
 • наявність інших боргів;
 • регулярність поповнення карти;
 • обсяг коштів, який циркулює через рахунок.

Додатковим бонусом стануть корпоративні пільги. Якщо компанія, де ви офіційно працевлаштовані, обслуговується у вибраному банку, довіра до вас зростає.

Як взяти безвідсотковий кредит в банку

Щоб взяти кредит без відсотків, достатньо бути клієнтом банку та мати оформлену карту. Залежно від історії співпраці позику вам буде схвалено одразу або через деякий час.

У деяких фінорганізаціях кредитний ліміт доступний автоматично, в інших - потрібна його активація. Кошти можуть бути використані як для готівкового, так і для безготівкового розрахунку.

Якщо ви хочете отримати пільгові умови, важливо своєчасно погасити суму заборгованості. В іншому випадку вам будуть додатково нараховуватися відсотки за користування грошима.

Послуги МФО

Кредит без відсотків на карту пропонує багато мікрофінансових установ. Не варто шукати в цьому шахрайство або обман. За дотримання домовленостей ви дійсно зможете скористатися позиковими засобами безкоштовно.

Як правило, це разові пропозиції для залучення нових клієнтів, промоакції, необхідні, щоб людина спробувала й оцінила послугу. Даний варіант фінансування має свої особливості.

 • Оформити кредит під 0 відсотків в конкретній організації може тільки новий клієнт і тільки один раз.
 • На такі кредити поширюються обмеження за обсягом коштів. Оскільки це перша співпраця МФО з даним клієнтом, на велику суму розраховувати не доводиться.
 • Як правило, фінансова організація одразу обумовлює максимальний розмір кредиту. Він може зростати за умови успішного погашення попередньої заборгованості.
 • Позика має суворе обмеження по терміну. Уважно читайте договір! Кошти надаються на час до 4-х тижнів, а по закінченню строку починають нараховуватися відсотки.

У чому вигода для позичальника?

Очевидно, що, якщо ви хочете взяти кредит під 0 відсотків, необхідно звертатися в новий сервіс. Велика кількість пропозицій від різних МФО дозволяє успішно реалізовувати цю стратегію, обираючи максимально вигідні умови кредитування.

Важливо своєчасно погашати заборгованість і не допускати прострочення. Безвідсотковий кредит - абсолютно легітимний сервіс. Ви можете не переживати, що МФО вас обдурить, нарахувавши несподівану пеню. Дії організації регламентуються Нацкомфінпослуг, і при недотриманні домовленостей ви можете подати в суд.

Які МФО видають безвідсотковий кредит

Якщо ви шукаєте, де взяти позику без відсотків, ознайомтеся зі списком МФО, які працюють на таких умовах. Враховуйте, що сума першої позики зазвичай не перевищує 10000 гривень, часто є обмеження за віком позичальника (послуга доступна особам від 18 до 65 років).

З документів від вас будуть потрібні паспорт громадянина, ІПН, верифікована карта українського банку. Послугу пропонують:

 • «Швидко Займ»;
 • Miloan;
 • Credit Kasa;
 • «Качай гроші»;
 • Credit Plus;
 • My Credit;
 • Dinero;
 • CC Loan.

Хто може отримати безвідсоткову позику

Кредит без довідок і без відсотків надають більшість мікрофінансових установ. Аудиторія, якій доступна послуга, окреслюється відразу. Більшість МФО співпрацює зі студентами та пенсіонерами, за фінансовою допомогою можуть звернутися і безробітні.

Сервіс зручний, якщо необхідно отримати невелику суму і швидко. Такі заявки розглядаються протягом 15 хвилин. Фінансовій організації необхідно перевірити вашу кредитну історію, переконатися в хорошій репутації. Виплата грошей виконується миттєво на карту заявника. Погасити борг можливо як в режимі онлайн, так і через термінали.

Переваги безпроцентної позики

Кредит готівкою без відсотків легко взяти в будь-якому представництві МФО. Ви можете оформити позику як онлайн, так і в офісі компанії, не уточнюючи, як плануєте витратити гроші. Оскільки кредит без відсотків оформляється на невелику суму, він буде актуальним при раптових витратах: придбання побутової техніки, святкування дня народження, оплата навчання або медичних послуг.

Основною умовою пільгового обслуговування є своєчасне погашення боргу. Якщо цю вимогу не вдається виконати, на клієнта чекають процентна ставка та певні штрафні санкції. Нерідко кредитні компанії пропонують поступки. Так, при своєчасному зверненні можливе продовження кредиту на інших умовах або його реструктуризація.

Видачу кредиту під 0 відсотків в рамках акції для залучення нових клієнтів практикує і «Швидко Займ». Дана послуга - оптимальний варіант, щоб отримати позикові кошти на вигідних умовах. З деталями можна ознайомитися за посиланням.

оформити кредит